VOUCHER 

Podaruj bliskiej Ci osobie możliwość realizowania swojej pasji! Obdarowana osoba wykorzysta cztery zajęcia rysunku i malarstwa w wybranym przez siebie miesiącu.  Voucher pozwala uczestniczyć w zajęciach rysunku i malarstwa nawet osobie początkującej, wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie, graficzne i podejmować różne tematy na zajęciach. 

Aby rozpocząć naukę, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem ani malarstwem. Uczymy od podstaw.

 

Z CZEGO SIĘ SKŁADA?

1. NAUKA RYSUNKU - rysunek ołówkiem oraz węglem, pastele, flamastry pędzelkowe, promarkery, kredka, techniki łączone

2. MALARSTWO - akryl, olej, gwasz, pastel, techniki eksperymentalne i łączone

3. MARTWA NATURA - ćwiczenie realistycznego rysunku z natury - kadr, kompozycja, proporcje, faktury materiałów, światłocień

5. PORTRET - ćwiczenie artystycznego rysunku portretowego z natury, ołówek lub węgiel

6. POSTAĆ - studium postaci z modela, akt, nauka o anatomii człowieka

8. MATERIAŁY POMOCNICZE - zapewniamy dostęp do wartościowych źródeł dodatkowej wiedzy takich jak uznane albumy oraz pisma związane z rysunkiem, malarstwem oraz grafiką.

PLAN ZAJĘĆ

W celu skorzystania z Vouchera obdarowana osoba wybiera miesiąc kalendarzowy oraz stały dzień tygodnia dla swoich zajęć.

wt. 17:00-21:00 profil OGÓLNY
śr. 17:00-21:00 profil OGÓLNY
czw. 17:00-21:00 profil OGÓLNY
pt. 16:00-20:00 profil OGÓLNY
sob. 10:00-14:00 profil OGÓLNY
sob. 15:00-19:00 profil OGÓLNY

 

CENNIK

CENA VOUCHERA ZAJĘCIA
JEDNOMIESIĘCZNY - 420zł 4 zajęcia rysunku i malarstwa po 4h zegarowe
DWUMIESIĘCZNY - 820zł 8 zajęć rysunku i malarstwa po 4h zegarowe

 

LOKALIZACJA

Zajęcia odbywają się w pracowni artystycznej TOTU w centrum Krakowa.

Szkoła Rysunku i Malarstwa TOTU - Wielopole 26/3, 31-072 Kraków


Aby Voucher był ważny należy dokonać opłaty przelewem na konto szkoły.
Dane do przelewu:

TOTU Szkoła Rysunku
m-Bank 40 1140 2004 0000 3702 8285 6829
Tytułem: VOUCHER, Imię i Nazwisko
kwota: jak w cenniku

W razie pytań zawsze chętnie odpowiemy :)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Adamek 668-862-482
www.facebook.com/KursRysunkuTOTU


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz aby otrzymać VOUCHER.

E-mail - podaj swój adres, na który wyślemy Voucher.

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP, PK lub UP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa kraków

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL OGÓLNY-HOBBY

NIE PRZYGOTOWUJE NA ASP

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą grupę pasjonatów i hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w TOTU. Tryb ogólny pozwala uczestniczyć we wszystkich rodzajach zajęć. Można wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Spróbuj wszystkiego po trochu, a być może wtedy wybierzesz coś dla siebie.

...