KURS RYSUNKU O PROFILU WZORNICTWO

To profesjonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Wzornictwa Przemysłowego. Skuteczny i sprawdzony program nauki złożony jest z kilku dziedzin, których opanowanie zapewnia pomyślne zdanie wszystkich etapów egzaminu.

Aby rozpocząć naukę, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem. Uczymy od podstaw.


Zespół TOTU stanowią osoby czynne zawodowo. Śledzimy trendy, jesteśmy na bieżąco, a odpowiednia wiedza, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż potrafimy przygotować do egzaminu właściwie każdego!

Z CZEGO SIĘ SKŁADA?

Program kursu ułożony jest tak, aby przygotować do egzaminów osoby zupełnie początkujące, również te, które dotąd nie brały udziału w żadnym kursie.

1. NAUKA RYSUNKU - każde zajęcia to minimum jeden skończony rysunek. Kursant ma zapewnioną nieograniczoną liczbę korekt. Przerabiamy wszystkie tematy rysunkowe pod kątem egzaminów na Wzornictwo.

2. MALARSTWO - używamy farb olejnych, akrylowych, tuszu i innych środków graficznych, aby poszerzyć możliwości w ilustrowaniu zadanych tematów.

3. PROJEKTOWANIE - stawiamy na rozwój wyobraźni przestrzennej uczestników kursu. Prowadzimy wykłady, zapraszamy projektantów i dizajnerów, organizujemy warsztaty projektowe, aby stale pobudzać chęć tworzenia.

4. DARMOWE DODATKI - podstawy projektowania, modelowanie form przestrzennych, wykłady o historii dizajnu.

5. MATERIAŁY POMOCNICZE - zapewniamy dostęp do wartościowych źródeł dodatkowej wiedzy takich jak uznane albumy oraz pisma związane z dizajnem.

6. TECZKA EGZAMINACYJNA - pomagamy skompletować teczkę prac. Regularnie organizujemy przeglądy. Doradzamy, co jeszcze warto zrobić, aby teczka uzyskała więcej punktów na egzaminie.

7. PORTFOLIO - dbamy o to, aby każdy kursant zdołał zgromadzić niepowtarzalny materiał, który zaprezentuje komisji rekrutacyjnej.

8. SYMULACJE EGZAMINÓW - organizujemy realistyczne symulacje egzaminów wstępnych, które pomagają zahartować kandydata na stres egzaminacyjny.

DLA KOGO PROFIL WZORNICTWO?

- dla kandydatów na Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych, na Wydział Wzornictwa Politechnki oraz na UP.

- dla osób PRACUJĄCYCH ZAWODOWO przy projektowaniu form użytkowych, a chcących podnieść swój warsztat rysunkowy na wyższy poziom

- dla WSZYSTKICH osób zainteresowanych osiągnięciem wyraźnego postępu w krótkim czasie


PLAN LEKCJI

Zapisując się na kurs wybierasz stały dzień lub dni swoich zajęć. 
Wybrane dni można zmienić w trakcie trwania kursu po uprzedniej konsultacji z prowadzącym.
Nieobecności można odrabiać w innym dniu tego miesiąca kalendarzowego, w którym one wystąpiły.

wt. 17:00-21:00 profil WZORNICTWO
śr. 17:00-21:00 profil WZORNICTWO
czw. 17:00-21:00 profil WZORNICTWO
pt. 16:00-20:00 profil WZORNICTWO
sob. 10:00-14:00 profil WZORNICTWO
sob. 15:00-19:00 profil WZORNICTWO


* Ilość Twoich zajęć w tygodniu zależy od Ciebie.

CENNIK

W zależności od obranego przez Ciebie celu możesz odbywać kurs w następujących trybach:

TRYB ZAJĘĆ ZAJĘCIA
PODSTAWOWY - 420zł 4x w mies. + zaj. dodatkowe
INTENSYWNY - 620zł 8x w mies. + zaj. dodatkowe
ROZSZERZONY - 780zł 12x w mies. + zaj. dodatkowe
PRZYSPIESZONY- 940zł 16x w mies. + zaj. dodatkowe
MARATON - 1200zł 20x w mies. + zaj. dodatkowe
POJEDYNCZA LEKCJA - 140zł dowolna ilość po 4 godziny


* Każde zajęcia trwają 4 godziny zegarowe.
** Dla kursu podstawowego czas przygotowania do egzaminu wynosi od 1,5 do 2 lat. Jeśli do egzaminu pozostał Ci tylko rok lub mniej, polecamy kurs intensywny lub rozszerzony (8 lub 12 zajęć w miesiącu kalendarzowym).
*** Opłata za kurs jest miesięczna i dotyczy miesiąca kalendarzowego np. wrzesień, październik.

DARMOWE ZAJĘCIA

W cenie każdego kursu są darmowe zajęcia dodatkowe, które obejmują:

- PODSTAWY PROJEKTOWANIA
- ĆWICZENIA Z MODELOWANIA FORM PRZESTRZENNYCH
- WYKŁADY O HISTORII DIZAJNU
- PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU TEORETYCZNEGO

LOKALIZACJA I ZAPISY

Kursy przygotowawcze na Wydział Wzornictwa Przemysłowego odbywają się w Szkole Rysunku TOTU przy ul. Wielopole 26/3 w centrum Krakowa.

W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy u dołu opisu. Zapraszamy serdecznie!

Dane do przelewu:

TOTU Szkoła Rysunku
m-Bank 54 1140 2004 0000 3402 8153 0928
Tytułem: kurs rysunku kraków, dni zajęć, Imię i Nazwisko
kwota: jak w cenniku

W razie pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marcin Adamek 668-862-482

www.facebook.com/KursRysunkuTOTU

 

UWAGA, TEN KURS ROZPOCZYNA SIĘ WE WRZEŚNIU.
Polecany Ci WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA, na którym przećwiczysz od podstaw wszystkie poszczególne aspekty rysunku i malarstwa, martwą naturę, portret, postać z modela, niezbędne zasady perspektywy, weźmiesz też udział w plenerze. Mając tak solidne podstawy, będzie Ci dużo łatwiej zacząć regularny kurs we wrześniu.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na kurs o profilu WZORNICTWO .

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa kraków

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL OGÓLNY-HOBBY

NIE PRZYGOTOWUJE NA ASP

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą grupę pasjonatów i hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w TOTU. Tryb ogólny pozwala uczestniczyć we wszystkich rodzajach zajęć. Można wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Spróbuj wszystkiego po trochu, a być może wtedy wybierzesz coś dla siebie.

...

VOUCHER - PREZENT

Spraw prezent bliskiej Ci osobie! Ten Voucher to cztery zajęcia rysunku i malarstwa, które obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miesiącu. Kurs od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Skorzystaj z tej możliwości, aby mile zaskoczyć bliską Ci osobę :)

...