KURS O PROFILU ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Program zajęć łączy naukę rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji z ćwiczeniami projektowo wnętrzarskimi. Dzięki profesjonalnemu podejściu prowadzących, rokrocznie na kursie powstają niepowtarzalne projekty, a uczestnicy mają gotowe prace do teczki egzaminacyjnej. 

Aby rozpocząć naukę, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem. Uczymy od podstaw.


Zajęcia prowadzą czynni zawodowo projektanci i artyści, absolwenci Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Śledzimy trendy, jesteśmy na bieżąco, a odpowiednia wiedza, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż potrafimy przygotować do egzaminu właściwie każdego!

Z CZEGO SIĘ SKŁADA?

Program kursu ułożony jest tak, aby przygotować do egzaminów osoby zupełnie początkujące, które dotąd nie brały udziału w żadnym kursie rysunku.

1. RYSUNEK - nauka od podstaw. Kursant rozpoczynając od zera, opanowuje wysoki warsztat rysunkowy, co jest podstawą do skompletowania wysokopunktowanej teczki podczas rekrutacji na Architekturę Wnętrz.

2. MALARSTWO - używamy farb olejnych, akrylowych, tuszu i innych środków graficznych, aby poszerzyć możliwości w ilustrowaniu zadanych tematów.

3. PROJEKTOWANIE - ćwiczenia projektowe przy użyciu materiałów udostępnionych w pracowni 

4. DARMOWE DODATKI - projektowanie, tworzenie modeli koncepcyjnych wyposażenia wnętrz

5. MATERIAŁY POMOCNICZE - zapewniamy dostęp do wartościowych źródeł dodatkowej wiedzy: uznane albumy oraz pisma wnętrzarskie

6. TECZKA EGZAMINACYJNA - każdy kursant otrzymuje pomoc w skompletowaniu niepowtarzalnej i wysokopunktowanej teczki na ASP. Podczas regularnych przeglądów teczek czuwamy nad utrzymaniem wysokiego poziomu merytorycznego zawartych w nich prac.

7. PORTFOLIO - dbamy o to, aby każdy kursant zdołał zgromadzić niepowtarzalny materiał, który zaprezentuje komisji rekrutacyjnej.

 

DLA KOGO PROFIL ARCHITEKTURA WNĘTRZ?

- dla kandydatów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, 

- dla osób PRACUJĄCYCH ZAWODOWO przy projektowaniu wnętrz, a chcących wzbogacić swój warsztat o realistyczny rysunek wnętrzarski

- dla WSZYSTKICH osób zainteresowanych osiągnięciem wyraźnego postępu w krótkim czasie

 

PLAN LEKCJI

Zapisując się na kurs wybierasz stały dzień lub dni swoich zajęć. 
Wybrane dni można zmienić w trakcie trwania kursu po uprzedniej konsultacji z prowadzącym.
Nieobecności można odrabiać w innym dniu tego miesiąca kalendarzowego, w którym one wystąpiły.

wt. 17:00-21:00 profil ARCH. WNĘTRZ
śr. 17:00-21:00 profil ARCH. WNĘTRZ
czw. 17:00-21:00 profil ARCH. WNĘTRZ
pt. 16:00-20:00 profil ARCH. WNĘTRZ
sob. 10:00-14:00 profil ARCH. WNĘTRZ
sob. 15:00-19:00 profil ARCH. WNĘTRZ


* Ilość Twoich zajęć w tygodniu zależy od Ciebie.


CENNIK

W zależności od obranego przez Ciebie celu możesz odbywać kurs w następujących trybach:

TRYB ZAJĘĆ ZAJĘCIA
PODSTAWOWY - 420zł 4x w mies. + zaj. dodatkowe
INTENSYWNY - 620zł 8x w mies. + zaj. dodatkowe
ROZSZERZONY - 780zł 12x w mies. + zaj. dodatkowe
PRZYSPIESZONY- 940zł 16x w mies. + zaj. dodatkowe
MARATON - 1200zł 20x w mies. + zaj. dodatkowe
POJEDYNCZA LEKCJA - 140zł dowolna ilość po 4 godziny


* Każde zajęcia trwają 4 godziny zegarowe.
** Dla kursu podstawowego czas przygotowania do egzaminu wynosi od 1,5 do 2 lat. Jeśli do egzaminu pozostał Ci tylko rok lub mniej, polecamy kurs intensywny lub rozszerzony (8 lub 12 zajęć w miesiącu kalendarzowym).
*** Opłata za kurs jest miesięczna i dotyczy miesiąca kalendarzowego np. wrzesień, październik.

DARMOWE ZAJĘCIA

W cenie każdego kursu są darmowe zajęcia dodatkowe, które obejmują:

- PODSTAWY PROJEKTOWANIA
- ĆWICZENIA Z MODELOWANIA FORM PRZESTRZENNYCH
- ZAJĘCIA WARSZTATOWE Z PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO

LOKALIZACJA I ZAPISY

Kursy przygotowawcze na Wydział Architektury Wnętrz odbywają się w Szkole Rysunku TOTU przy ul. Wielopole 26/3 w centrum Krakowa.

W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy u dołu opisu. Zapraszamy serdecznie!

Dane do przelewu:

TOTU Szkoła Rysunku
m-Bank 54 1140 2004 0000 3402 8153 0928
Tytułem: kurs rysunku kraków, dni zajęć, Imię i Nazwisko
kwota: jak w cenniku

W razie pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Adamek 668-862-482
www.facebook.com/KursRysunkuTOTU

 

UWAGA, TEN KURS ROZPOCZYNA SIĘ WE WRZEŚNIU.
Polecany Ci WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA, na którym przećwiczysz od podstaw wszystkie poszczególne aspekty rysunku i malarstwa, martwą naturę, portret, postać z modela, niezbędne zasady perspektywy, weźmiesz też udział w plenerze. Mając tak solidne podstawy, będzie Ci dużo łatwiej zacząć regularny kurs we wrześniu.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na kurs o profilu ARCHITEKTURA WNĘTRZ .

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP, PK lub UP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa kraków

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

PROFIL OGÓLNY-HOBBY

NIE PRZYGOTOWUJE NA ASP

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą grupę pasjonatów i hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w TOTU. Tryb ogólny pozwala uczestniczyć we wszystkich rodzajach zajęć. Można wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Spróbuj wszystkiego po trochu, a być może wtedy wybierzesz coś dla siebie.

...

VOUCHER - PREZENT

Spraw prezent bliskiej Ci osobie! Ten Voucher to cztery zajęcia rysunku i malarstwa, które obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miesiącu. Kurs od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Skorzystaj z tej możliwości, aby mile zaskoczyć bliską Ci osobę :)

...