PRZYJAŹNIE NA CAŁE ŻYCIE, KLIMAT PRAWDZIWEJ PRACOWNI.

Na kursie poznasz osoby podobne do Ciebie. Każda grupa liczy około kilkunastu osób. To świetna okazja, aby zaprzyjaźnić się z kimś o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowo, jeśli Twoim celem jest dostać się na wybraną uczelnię, zyskasz podwójną motywację przygotowując się do egzaminów razem z poznanymi osobami. Również po zdaniu egzaminów wstępnych na swój wymarzony kierunek, prawdopodobnie spotkasz tam znajomych z TOTU. W pracowni panuje przyjazna, luźna atmosfera. Zależy nam, abyś czuł się tu dobrze. Udział w licznych wydarzeniach jak: plenery, zajęcia dodatkowe, wspólne wyjścia na wystawy czy TOTU wigilia, pomoże Ci przełamać lody i poznać więcej osób. Nie stresuj się, jeśli w grupie zauważysz osoby dysponujące lepszymi umiejętnościami od Twoich. Prawdopodobnie zaczęli nieco wcześniej niż Ty i zajmie to chwilę zanim osiągniesz porównywalny poziom. Każdy jednak zaczynał od totalnych podstaw, więc jeśli inni mogli, to dlaczego Tobie miałoby się nie udać? Nie bój się zadawać pytania. Pytaj o wszystko asystentów i prowadzących. Twój pobyt w TOTU, to okres Twoich poszukiwań. Ostateczna wizja Twojej artystycznej lub architektonicznej przyszłości ukształtuje się lepiej, gdy zyskasz więcej wiedzy o różnych możliwościach.

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego Kraków

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP, PK lub UP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa kraków

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL OGÓLNY-HOBBY

NIE PRZYGOTOWUJE NA ASP

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą grupę pasjonatów i hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w TOTU. Tryb ogólny pozwala uczestniczyć we wszystkich rodzajach zajęć. Można wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Spróbuj wszystkiego po trochu, a być może wtedy wybierzesz coś dla siebie.

...